Arrow

Dopřejte svým nahrávkám klasický studiový zvuk a nefalšovaný charakter převodníků Universal Audio

Arrow je první stolní zvukové rozhraní pro Mac a Windows napájené sběrnicí Thunderbolt 3, jež vám poskytne prvotřídní audio převodníky, dvojici mikrofonních předzesilovačů Unison™ a navíc celý balík pluginů UAD, se kterými vaše nahrávky získají zvukovou kvalitu alb předních světových producentů.

Toto kompaktní rozhraní ve formátu 2x4 přináší uznávané převodníky UA, odvozené od vlajkové lodi značky Universal Audio - série audio rozhraní Apollo. Díky tomu jeho zvuk překonává vše v dané cenové kategorii. Technologie Unison a integrovaný DSP procesor UAD-2 SOLO Core vám umožňuje již při záznamu používat pluginy se zvukem klasických studiových zařízení jako jsou lampové předzesilovače 610-B, kompresory LA-2A a 1176, či kytarové aparáty Marshall Plexi. To vše s téměř nulovou latencí, bez ohledu na to, jak velký buffer máte nastaven ve své DAW.

NYNÍ TEDY MŮŽETE

Nahrávat s prvotřídními A/D a D/A převodníky – se stejnými, jaké můžete slyšet ve stovkách hitových nahrávek.

„Prohnat“ své stopy již při záznamu emulacemi předzesilovačů od Neve®, API®, Manley®, Marshall® , Fender® a mnoha dalšími. To vše díky téměř bezlatenční technologii Unison™.

Uplatnit při mixáži prvotřídní UAD pluginy jako kompresory Teletronix LA-2A® a 1176, ekvalizéry Pultec® a mnoho dalšího.

Tvořit, skládat a komponovat i na cestách se zvukově dokonalým audio rozhraním v odolném celokovovém balení, které si vystačí pouze s napájením ze sběrnice Thunderbolt 3.

Technologie Unison: úžasné emulace mikrofonních a kytarových předzesilovačů

Technologie Unison integrovaná ve zvukovém rozhraní Arrow vám poskytne zvukový charakter, pocit a feeling těch světově nejžádanějších předzesilovačů. Zahrnuje lampový preamp 610-B plus další autentické emulace mikrofonních předzesilovačů Neve® a API®, stejně tak jako emulace kytarových zesilovačů Marshall® a Fender® - včetně jejich typické vstupní impedance, obvyklých „sweet spotů“ v zesilovacím stupni a chování obvodů i jejich součástek v závislosti na úrovni signálu - přesně podle originálního hardware.*

Tajemství technologie Unison spočívá v úzké integraci softwaru a hardwaru mezi mikrofonními předzesilovači zvukové karty Arrow a jejím vlastním DSP akceleračním procesorem UAD-2 SOLO Core.
Stačí jednoduše s pomocí software Arrow´s Console přiřadit plugin předzesilovače Unison na vstup, ten automaticky překonfiguruje svou impedanci - a vy tak máte okamžitě k dispozici klasický zvuk lampových či transformátorových obvodů těch světově nejpoužívanějších mikrofonních předzesilovačů a kytarových zesilovačů.

A Full Suite of Classic<br>Analog Processing Onboard

Kompletní sada klasických analogových procesorů

Okamžitě po vybalení vám Arrow nabídne balík neuvěřitelně přesných analogových emulačních pluginů, včetně jediné opravdu autentické simulace legendárních kompresorů Teletronix LA-2A, 1176LN, ekvalizérů Pultec a lampového předzesilovače UA 610-B. Za vývojem algoritmů stojí renomovaný team inženýrů, kteří svou sadu pluginů Realtime Analog Classic dovedli až na úroveň uznávaného průmyslového standardu, podle něhož je posuzována kvalita hardwarových emulačních pluginů ostatních výrobců.

Nezáleží na tom, zda pořádně nažhavíte kytary lampami ekvalizéru Pultec, nebo jen jemně zalimitujete vokály kompresorem LA-2A, vždy si totiž můžete být jistí tím, že se vaše nahrávky posunou o obrovský skok dopředu, směrem k bohatému a zvukově komplexnímu analogovému zvuku.

Podívejte se, které pluginy dostanete společně s rozhraním Arrow

Vintage kytarové a baskytarové aparáty

Také nástrojový vstup na předním panelu zvukového rozhraní Arrow disponuje unikátní technologií Unison. To kytaristům a baskytaristům poskytuje přístup k naprosto přesným simulacím kytarových a basových zesilovačů Fender® '55 Tweed Deluxe, Ampeg® B-15N Bass Amplifier, Eden® WT800 Bass Amplifier a také Marshall® Plexi Classic, který je navíc součástí dodávky. Díky téměř nulové latenci můžete vše využít jak při skládání hudby, tak při nahrávání.

Klíč do světa pluginů UAD

Kromě přibalené sady emulací Realtime Analog Classic vám Arrow otevře přístup do knihovny plné oceňovaných pluginů UAD, mezi kterými najdete vintage ekvalizéry, kompresory, reverby, páskové magnetofony, korektory intonace a spoustu dalšího. Vše je prakticky bezlatenční, navíc zcela nezávislé na velikosti bufferu ve vašem DAW a výkonu CPU v počítači.

S exkluzivními emulacemi zařízení značek Neve, Ampex, Lexicon, Fender, Marshall, Antares, KORG, Moog a spoustou dalších* jsou možnosti vaší kreativity téměř nekonečné.

Připraveno na cesty

S robustní celokovovou konstrukcí a napájením prostřednictvím sběrnice Thunderbolt 3 představuje Arrow jediné audio rozhraní, se kterým i bez nepřehledné změti kabelů dokážete vytvořit plnohodnotné album v prvotřídní kvalitě i na cestách. Je to stejné, jako byste měli virtuální analogové studio, které se dá zabalit do tašky společně s notebookem a jež si můžete kdekoliv postavit na stůl.

Realtime Analog Classic Bundle

S balíkem pluginů Realtime Analog Classic získáte legendární kompresory jako Teletronix® LA-2A nebo ekvalizéry Pultec® EQP-1A, ohromující emulace kytarových a baskytarových zesilovačů od Softube, stejně jako plugin ikonického lampového předzesilovače a ekvalizéru Universal Audio 610-B.


UA 610-B Tube Preamp and EQ

UA 610-B Tube Preamp and EQ

Dodejte svým stopám ihned při záznamu ikonicky žhavý charakter klasického hardwarového předzesilovače, který při nahrávání během mnoha dekád používali téměř všichni, od Duke Ellingtona až po Coldplay. Emulace kompletní signálové cesty, včetně lampových zesilovacích stupňů, transformátorů i obvodových nelinearit předzesilovače a ekvalizéru UA 610-B vstříkne tu správnou injekci organických detailů a plně saturovaného zvuku jakémukoliv typu signálu. Nezáleží na tom, zda provádíte postprodukční re-amping, nebo nahráváte stopy přes 610-B prostřednictvím technologie Universal Audio Unison™.

Marshall® Plexi Classic Amplifier

Marshall® Plexi Classic Amplifier

Zesilovači Marshall „Plexi“ je nesporným „alfa samcem“ mezi rock´n´rollovými kytarovými aparáty, který je slavný stejně, jako muzika, jíž pomáhal stvořit. Od Jimiho Hendrixe, přes Jimmyho Page, Duane Allmana až po Erica Claptona předvádí „Plexi“ zpěvnou směs zuřivého vrčení, dlouhého sustainu, jemnosti i smyslnosti, jež jasně definovala zvuk rockové hudby. Plugin Marshall Plexi Classic Amp z dílny Softube vám dá do rukou zvuk tohoto ikonického aparátu snímaného mikrofonem, jehož dokonalé umístění vychytal zvukový mistr Tony Platt, který spolu s AC/DC nahrával alba Back in Black a Highway to Hell.

Teletronix<sup>®</sup> LA-2A Classic Leveling Amplifier (Legacy)

Teletronix® LA-2A Classic Leveling Amplifier (Legacy)

Díky jemné, programově závislé optické kompresi a pečlivě navrženému lampovému zesilovači představuje LA-2A profesionálními studiovými zvukaři velmi vyhledávaný a ceněný kompresor – používaný zejména pro vokály. Neskutečně jednoduché ovládání s parametry Peak Reduction a Gain vám však poskytne ideální opticky zkomprimovaný zvuk také pro kytaru, baskytaru, bicí a další nástroje.

1176SE/LN<sup>®</sup> Classic Limiting Amplifiers (Legacy)

1176SE/LN® Classic Limiting Amplifiers (Legacy)

Získejte klasickou, ultra-rychlou FET kompresi od světově nejuznávanějšího kompresoru. 1176 přidá průraznost, konkrétnost, charakter a vyšší harmonické s typickým zkreslením bicím, vokálům, kytarám a base. Zvuk kompresoru 1176 zdobí bezpočet nahrávek počínaje Led Zeppelin, přes White Stripes až po Michaela Jacksona.

Pultec<sup>®</sup> Pro Equalizers (Legacy)

Pultec® Pro Equalizers (Legacy)

Míchejte své nahrávky s pomocí dvou nejvyhledávanějších ekvalizérů, jež byly kdy vyrobeny – středopásmového ekvalizéru MEQ-5 a programového ekvalizéru EQP-1A. Obě tyto elektronkové ikony dodají vašim stopám sametově jemné ekvalizační křivky s přebytkem žhavého analogového charakteru.

Precision Mix Rack Collection

Precision Mix Rack Collection

Efektový balík Precision Mix Rack Collection složený z procesorů Precision Channel Strip, Precision Reflection Engine a Precision Delay Modulation přináší čtyři moderní Hi-Fi pluginy vhodné pro nahrávání i mixáž. Výkonný a intuitivní set Precision Mix Rack Collection vám poskytne působivou sadu nářadí, ideální pro začátečníky i zkušené profesionály.

Raw Distortion

Raw Distortion

Plugin Raw Distortion, modelovaný podle vintage pedálu Pro-Co Rat z počátku 80. let, se prezentuje drsným a současně dynamickým charakterem této legendární kytarové krabičky. S technologií Unison™ můžete svou kytaru zapojit přímo do předního panelu rozhraní Apollo Twin, 8, nebo 8p a vychutnat si stejnou interakci obvodů, totožný rozsah Gainu i věrné body nástupu zkreslení, jež vám dovolí vytvořit skutečný tón s feelingem a odezvou originálního hardwarového pedálu.

Softube Bass Amp Room

Softube Bass Amp Room

Plugin Bass Amp Room z dílny Softube je založený na klasickém a univerzálním zvuku jednoho z nejpoužívanějších baskytarových aparátů 70. let. Může se pochlubit širokou škálou zvukových textur - od dokonale čisté až po hutnou a hrubě zkreslenou.
Trojice odlišných reproboxů - 8x10“, 4x12“ a 1x12“ s otevřenou zadní stěnou poskytne vaší baskytaře zvuky, které odvedou skvělou práci v každém hudebním žánru. Kromě toho můžete namíchat poměr mezi signálem z DI výstupu a reproboxu, u něhoiž navíc můžete upravit pozici snímacího mikrofonu. To vám dává možnost zvuk jemně doladit až k úplné dokonalosti.

RealVerb Pro

RealVerb Pro

RealVerb Pro je flexibilní, velmi naturálně znějící reverb, založený na unikátní sadě algoritmů, vyvinutých firmou Universal Audio. Umožňuje vám navrhnout si místnost přesně podle toho, jak ji slyšíte. RealVerb Pro jde za hranice běžných nastavení parametrů prostoru jako jsou velký/malý, temný/jasný a poskytuje vašim zvukům jemnou a řízenou difuzi s nekonečně dlouhým dozníváním, to vše samozřejmě zcela bez zkreslení.

Vlastnosti

Stolní zvukové rozhraní 2x4 napájené ze sběrnice Thunderbolt 3, s prvotřídními 24-bit/192 kHz audio převodníky.

Technologie Unison™ s emulacemi mikrofonních předzesilovačů a kytarových aparátů Neve® , API® , Manley® , Marshall®, Fender® , a mnoha dalšími*

DSP procesing UAD umožňuje už během nahrávání v reálném čase používat klasické UAD pluginy, bez ohledu na velikost bufferu nastavenou v DAW.

Obsahuje balík pluginů UAD Realtime Analog Classic, zahrnující studiové kompresory, ekvalizéry, reverby, emulace kytarových aparátů a mnoho dalšího.

Napájení zvukového rozhraní přímo ze sběrnice Thunderbolt 3 počítače Mac nebo Windows redukuje počet potřebných kabelů a ideálně vyhovuje pro práci v terénu a na cestách.

Systémové požadavky:


  • Počítač Mac nebo PC s portem Thunderbolt 3 (přes port USB-C)

  • Kabel Thunderbolt 3 (dodává se odděleně)

  • (Mac) MacOs 10.12 Sierra nebo 10.13 High Sierra

  • (Win) Windows 10 w/Anniversary Update (64-bit)

  • 6 GB volného místa na disku

  • Připojení k internetu pro stažení SW a autorizaci pluginů

  • Doporučený procesor i7 Quad Core nebo výkonnější

  • Pro další informace o kompatibilitě prosím navštivte stránku help.uaudio.com

Poznámky:  • Zvukové rozhraní Arrow obsahuje balík pluginů „Realtime Analog Classics“. Ostatní UAD pluginy se prodávají samostatně.


Warning: file_get_contents(https://souhlasy.disk.cz/getbrandnewsletters?brand_name=UAudio): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 5

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 14

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.