Apollo Twin USB

Vynikající stolní audio rozhraní s klasickým zvukem pro Windows

S rozlišením na špičce své třídy a díky schopnosti využívat UAD procesing v reálném čase nastavuje Apollo Twin USB nový standard pro stolní zvuková rozhraní určená pro hudební produkci.

Tento 2x6 USB 3.0 audio převodník pro Windows vám umožní nahrávat zvuk s využitím plné škály UAD pluginů při téměř nulové latenci a důmyslně tak propojuje klasický analogový zvuk s těmi nejmodernějšími funkcemi.

Nahrávejte s prvotřídními A/D a D/A převodníky Apollo – se stejnými, jaké můžete slyšet ve stovkách hitových nahrávek.

Využijte své rozhraní Apollo Twin společně s akceleračními kartami UAD-2 PCIe, UAD-2 Satellite FireWire a UAD-2 Satellite USB a zvyšte tak při mixáži výpočetní výkon vašeho DSP, abyste mohli použít ještě více efektových pluginů.

Uplatněte při mixáži prvotřídní UAD pluginy jako kompresory Teletronix LA-2A® a 1176, ekvalizéry Pultec® a předzesilovače 610-B.

Díky téměř bezlatenční technologii Unison™ můžete své stopy při záznamu „prohnat“ emulacemi předzesilovačů od Neve®, API®, Manley® a mnoha dalšími.

Technologie Unison: opravdový zvuk předzesilovačů Neve, SSL, API a Manley

Apollo Twin je vybaveno dvěma předzesilovači kompatibilními s technologií Unison, jež vám dovolí nahrávat vaše stopy s přesnými emulacemi mikrofonních předzesilovačů Neve, SSL, API, Manley a Universal Audio. Technologie Unison, exkluzivně aplikovaná ve zvukových rozhraních Apollo, přesně kopíruje zvuk těchto vyhledávaných elektronkových a tranzistorových mikrofonních předzesilovačů – včetně jejich vstupní impedance, obvyklých „sweet spotů“ v zesilovacím stupni a chování obvodů i jejich součástek v závislosti na úrovni signálu - přesně podle originálního hardware.

Tajemství technologie Unison spočívá v úzké integraci softwaru a hardwaru mezi mikrofonními předzesilovači zvukové karty Apollo a jeho vlastními DSP akcelerátory UAD-2 SOLO, DUO nebo QUAD.
Stačí jednoduše přiřadit preamp plugin Unison na mikrofonní vstup a okamžitě máte k dispozici klasický zvuk světově nejpoužívanějších mikrofonních předzesilovačů.

A Full Suite of Classic<br>Analog Processing Onboard

Kompletní sada klasických analogových procesorů

Okamžitě po vybalení vám Apollo Twin MkII nabídne balík neuvěřitelně přesných analogových emulačních pluginů, včetně jediné opravdu autentické simulace kompresorů Teletronix LA-2A, 1176LN, ekvalizérů Pultec a lampového předzesilovače UA 610-B, který je navíc kompatibilní s technologií Unison. Za vývojem algoritmů stojí renomovaný team inženýrů, kteří svou sadu pluginů Realtime Analog Classic dovedli až na úroveň uznávaného průmyslového standardu, podle něhož je posuzována kvalita hardwarových emulačních pluginů ostatních výrobců.

Nezáleží na tom, zda pořádně nažhavíte kytary lampami ekvalizéru Pultec, nebo jen jemně zalimitujete vokály kompresorem LA-2A, vždy si totiž můžete být jistí tím, že se vaše nahrávky posunou o obrovský skok dopředu, směrem k bohatému a zvukově komplexnímu analogovému zvuku.

Podívejte se, které pluginy dostanete společně s rozhraním Apollo Twin USB

Klíč do světa pluginů UAD

Kromě přibalené sady emulací Realtime Analog Classic vám Apollo Twin USB otevře přístup do knihovny plné oceňovaných pluginů UAD, mezi kterými najdete vintage ekvalizéry, kompresory, reverby, páskové magnetofony a spoustu dalšího. Vše je prakticky bezlatenční, navíc zcela nezávislé na velikosti bufferu ve vašem DAW a výkonu CPU v počítači.

S exkluzivními emulacemi zařízení značek Neve, Studer, Manley, API, Ampex, Lexicon, Fender a spousty dalších je práce stejná, jako byste měli doma na stole nekonečné analogové studio. A na rozdíl od konkurenčních rozhraní jsou všechny tyto pluginy dostupné také při mixáži přímo v DAW.*

Next-Generation A/D and D/A Conversion

Nová generace A/D a D/A převodníků

Je pochopitelné, že kvalita každého zvukového rozhraní se přímo odvíjí od kvality jeho převodníků. Při návrhu nové generace audio rozhraní Apollo byli inženýři Universal Audio doslova posedlí porováváním různých nejnovějších typů A/D a D/A převodníků a následným párováním těch nejlepších vybraných 24-bit/192 kHz převodníků se zcela novými analogovými obvody, aby z nich mohli společně vytvořit tu nejdokonalejší signálovou cestu. Rozhraní Apollo Twin díky tomu mohou ve srovnání s konkurenčními výrobky nabídnout rozšířený dynamický rozsah i nižší zkreslení a jejich zvuk se tak dokáže vyrovnat několikanásobně dražším specializovaným profesionálním převodníkům.

Apollo: volba profesionálů nové školy

Apollo představuje jednoznačnou a otevřeně přiznávanou volbu profesionálních hitmakerů. Pro záznam svých nahrávek jej používají Kendrick Lamar (To Pimp a Butterfly), Coldplay (A Head Full of Dreams), Dr. Dre (Compton), Brad Paisley (Wheelhouse) a mnoho dalších.
Řada zvukových rozhraní Apollo obdržela nespočetné množství ocenění od časopisů Sound on Sound, Future Music a Electronic Musician, stejně jako prestižní cenu TEC Award pro počítačový audio hardware za rok 2016.

Now with Vintage Amps and Stompboxes

Nyní také s Vintage zesilovači a efektovými pedály

Unikátní technologií Unison je v rozhraní Apollo Twin USB vybaven rovněž nástrojový vstup na předním panelu. To vám poskytuje přístup k naprosto přesným simulacím kytarových a basových zesilovačů Fender ´55 Tweed Deluxe, Marshall Plexi Super Lead 1959, basovému aparátu Ampeg B-15N a také k ikonickým krabičkám jako Ibanez Tube Screamer.

A Sleek, Low-latency App

Elegantní aplikace s nízkou latencí

Nová aplikace Console 2.0 pro Apollo Twin představuje kompletně přepracovaný koncept původního ovládacího software Console pro zvukové karty Apollo. Získáte s ní bonus v podobě více než 25 nových funkcí, které jsme sem přidali na přání uživatelů – např. presety pro Channel Strip, funkce Drag&Drop, dynamicky přizpůsobitelná okna a mnoho dalšího.

Realtime Analog Classic Bundle

S balíkem pluginů Realtime Analog Classic získáte legendární kompresory jako Teletronix® LA-2A nebo ekvalizéry Pultec® EQP-1A, ohromující emulace kytarových a baskytarových zesilovačů od Softube, stejně jako plugin ikonického lampového předzesilovače a ekvalizéru Universal Audio 610-B.

 • UA 610‐B
 • Teletronix LA‐2A Legacy
 • UA 1176LN Legacy
 • UA 1176SE Legacy
 • Pultec EQP‐1A Legacy
 • Pultec Pro Legacy
 • CS-1 (Precision Channel)
 • EX-1 (Precision Channel)
 • DM-1 (Precision Channel)
 • DM-1L (Precision Channel)
 • RS-1 (Precision Channel)
 • Raw Distortion
 • Softube Amp Room Half‐Stack

 • Softube Bass Amp Room 8X10
 • RealVerb‐Pro

UA 610-B Tube Preamp and EQ

UA 610-B Tube Preamp and EQ

Dodejte svým stopám ihned při záznamu ikonicky žhavý charakter klasického hardwarového předzesilovače, který při nahrávání během mnoha dekád používali téměř všichni, od Duke Ellingtona až po Coldplay. Emulace kompletní signálové cesty, včetně lampových zesilovacích stupňů, transformátorů i obvodových nelinearit předzesilovače a ekvalizéru UA 610-B vstříkne tu správnou injekci organických detailů a plně saturovaného zvuku jakémukoliv typu signálu. Nezáleží na tom, zda provádíte postprodukční re-amping, nebo nahráváte stopy přes 610-B prostřednictvím technologie Universal Audio Unison™.

Teletronix<sup>®</sup> LA-2A Classic Leveling Amplifier (Legacy)

Teletronix® LA-2A Classic Leveling Amplifier (Legacy)

Díky jemné, programově závislé optické kompresi a pečlivě navrženému lampovému zesilovači představuje LA-2A profesionálními studiovými zvukaři velmi vyhledávaný a ceněný kompresor – používaný zejména pro vokály. Neskutečně jednoduché ovládání s parametry Peak Reduction a Gain vám však poskytne ideální opticky zkomprimovaný zvuk také pro kytaru, baskytaru, bicí a další nástroje.

1176SE/LN<sup>®</sup> Classic Limiting Amplifiers (Legacy)

1176SE/LN® Classic Limiting Amplifiers (Legacy)

Získejte klasickou, ultra-rychlou FET kompresi od světově nejuznávanějšího kompresoru. 1176 přidá průraznost, konkrétnost, charakter a vyšší harmonické s typickým zkreslením bicím, vokálům, kytarám a base. Zvuk kompresoru 1176 zdobí bezpočet nahrávek počínaje Led Zeppelin, přes White Stripes až po Michaela Jacksona.

Pultec<sup>®</sup> Pro Equalizers (Legacy)

Pultec® Pro Equalizers (Legacy)

Míchejte své nahrávky s pomocí dvou nejvyhledávanějších ekvalizérů, jež byly kdy vyrobeny – středopásmového ekvalizéru MEQ-5 a programového ekvalizéru EQP-1A. Obě tyto elektronkové ikony dodají vašim stopám sametově jemné ekvalizační křivky s přebytkem žhavého analogového charakteru.

Precision Mix Rack Collection

Precision Mix Rack Collection

Efektový balík Precision Mix Rack Collection složený z procesorů Precision Channel Strip, Precision Reflection Engine a Precision Delay Modulation přináší čtyři moderní Hi-Fi pluginy vhodné pro nahrávání i mixáž. Výkonný a intuitivní set Precision Mix Rack Collection vám poskytne působivou sadu nářadí, ideální pro začátečníky i zkušené profesionály.

Raw Distortion

Raw Distortion

Plugin Raw Distortion, modelovaný podle vintage pedálu Pro-Co Rat z počátku 80. let, se prezentuje drsným a současně dynamickým charakterem této legendární kytarové krabičky. S technologií Unison™ můžete svou kytaru zapojit přímo do předního panelu rozhraní Apollo Twin, 8, nebo 8p a vychutnat si stejnou interakci obvodů, totožný rozsah Gainu i věrné body nástupu zkreslení, jež vám dovolí vytvořit skutečný tón s feelingem a odezvou originálního hardwarového pedálu.

Softube Amp Room Essentials

Softube Amp Room Essentials

Dvojice pluginů – Amp Room Half-Stack a Bass Amp Room 8x10 v balíku Amp Room Essentials poskytne vaší kytaře a baskytaře zvuky, které odvedou skvělou práci v každém hudebním žánru. Amp Room Half-Stack produkuje šťavnaté britské zkreslení, zatímco Bass Amp Room přichází se zajímavými funkcemi, jako je možnost namíchat poměr mezi zvukem z reproboxu a DI výstupu. Oba pluginy dovolují jemně doladit zvuk změnou pozice snímacího mikrofonu.

RealVerb Pro

RealVerb Pro

RealVerb Pro je flexibilní, velmi naturálně znějící reverb, založený na unikátní sadě algoritmů, vyvinutých firmou Universal Audio. Umožňuje vám navrhnout si místnost přesně podle toho, jak ji slyšíte. RealVerb Pro jde za hranice běžných nastavení parametrů prostoru jako jsou velký/malý, temný/jasný a poskytuje vašim zvukům jemnou a řízenou difuzi s nekonečně dlouhým dozníváním, to vše samozřejmě zcela bez zkreslení.

Vlastnosti

Stolní zvukové rozhraní 2x6 pro Windows na platformě USB 3.0, se špičkovými 24-bit/192 kHz audio převodníky nové generace.

DSP procesing umožňuje už během nahrávání používat v reálném čase pluginy s emulacemi kompresorů, ekvalizérů, páskových magnetofonů, mikrofonních předzesilovačů a kytarových aparátů s téměř nulovou latencí (méně než 2 ms).

Technologie Unison™ nabízí úchvatné modely klasických lampových a transformátorových předzesilovačů.

Rozhraní USB 3.0 dovoluje snadné propojení s nahrávacími systémy založenými na platformě Windows.

2 prémiové Mic/Line předzesilovače, 2 linkové výstupy, nástrojový Hi-Z vstup na předním panelu a sluchátkový výstup.

2 digitálně ovládané analogové výstupy pro poslechové monitory s plným rozlišením při všech úrovních hlasitosti.

Možnost rozšíření o dalších až 8 vstupních kanálů prostřednictvím digitálního optického konektoru TOSLINK.

Nekompromisní analogový design se špičkovými elektronickými součástkami a prémiovou kvalitou konstrukce.

Podporuje UAD pluginy ve všech obvyklých DAW prostřednictvím VST, RTAS a AAX 64.

Systémové požadavky:

UAD Powered Plug-Ins verze 9.2


WINDOWS: • Windows 7, 8.1 nebo 10 (64-bit)*

 • Počítač PC s rozhraním USB 3 SuperSpeed port*

 • Procesor Intel Core i3, Core i5, Core i7, nebo Xeon*

 • 6 GB volného místa na disku

 • Kabel USB 3.0 SuperSpeed (součástí balení)

 • Připojení k internetu pro stažení softwaru a autorizaci UAD pluginů

 • DAW software kompatibilní s VST, Audio Units, RTAS, nebo AAX 64

 • Pro další informace o kompatibilitě prosím navštivte stránku help.uaudio.com

Poznámky: • Doporučený procesor Quad Core i7 nebo rychlejší

 • Systémy 2-in-1 (notebook/tablet) nejsou pro použití s Apollo Twin USB testovány

 • USB 3.0 adaptéry (např. rozšiřující karty PCIe-to-USB 3.0) nejsou pro použití s Apollo Twin USB a UAD-2 Satellite USB testovány.


Warning: file_get_contents(https://souhlasy.disk.cz/getbrandnewsletters?brand_name=UAudio): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 5

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 14

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.