Apollo FireWire

Hudební produkce ve vysokém rozlišení a s klasickým analogovým zvukem

Apollo FireWire se hrdě hlásí k 60 leté tradici výroby zvukových zařízení u firmy Universal Audio. Může se pochlubit vlastním akceleračním procesorem UAD-2 QUAD Core a balíkem velmi oceňovaných pluginů UAD, které můžete využívat nejen při mixáži, ale v reálném čase již během záznamu nástrojů a vokálů k tomu, abyste svým stopám mohli vdechnout typický zvukový charakter klasického analogového studia. To vše téměř s nulovou latencí a bez zatížení procesoru vašeho počítače PC nebo Mac.

Nahrávejte s prvotřídními A/D a D/A převodníky Apollo – se stejnými, jaké můžete slyšet ve stovkách hitových nahrávek.

Využijte své rozhraní Apollo FireWire společně s akceleračními kartami UAD-2 PCIe, UAD-2 Satellite FireWire a zvyšte tak při mixáži výpočetní výkon vašeho DSP, abyste mohli použít ještě více efektových pluginů.

Uplatněte při mixáži prvotřídní UAD pluginy jako kompresory Teletronix LA-2A® a 1176, ekvalizéry Pultec® a předzesilovače 610-B.

Díky téměř bezlatenční technologii Unison™ můžete své stopy při záznamu „prohnat“ emulacemi předzesilovačů od Neve®, API®, Manley® a mnoha dalšími.

Technologie Unison: opravdový zvuk předzesilovačů Neve, SSL, API a Manley

Apollo FireWire je vybaveno čtyřmi předzesilovači kompatibilními s technologií Unison, jež vám dovolí nahrávat vaše stopy s přesnými emulacemi mikrofonních předzesilovačů Neve, SSL, API, Manley a Universal Audio. Technologie Unison, exkluzivně aplikovaná ve zvukových rozhraních Apollo, přesně kopíruje zvuk těchto vyhledávaných elektronkových a tranzistorových mikrofonních předzesilovačů – včetně jejich vstupní impedance, obvyklých „sweet spotů“ v zesilovacím stupni a chování obvodů i jejich součástek v závislosti na úrovni signálu - přesně podle originálního hardware.
Tajemství technologie Unison spočívá v úzké integraci softwaru a hardwaru mezi mikrofonními předzesilovači zvukové karty Apollo a jeho vlastními DSP akcelerátory UAD-2 SOLO, DUO nebo QUAD.
Stačí jednoduše přiřadit preamp plugin Unison na mikrofonní vstup a okamžitě máte k dispozici klasický zvuk světově nejpoužívanějších mikrofonních předzesilovačů.

Podívejte se, jak se natáčí s technologií Unison (+ srovnání s hardwarem)

A Full Suite of Classic<br>Analog Processing Onboard

Kompletní sada klasických analogových procesorů

Okamžitě po vybalení vám Apollo FireWire nabídne balík neuvěřitelně přesných analogových emulačních pluginů, včetně jediné opravdu autentické simulace kompresorů Teletronix LA-2A, 1176LN, ekvalizérů Pultec a lampového předzesilovače UA 610-B, který je navíc kompatibilní s technologií Unison. Za vývojem algoritmů stojí renomovaný team inženýrů, kteří svou sadu pluginů Realtime Analog Classics Plus dovedli až na úroveň uznávaného průmyslového standardu, podle něhož je posuzována kvalita hardwarových emulačních pluginů ostatních výrobců.
Nezáleží na tom, zda pořádně nažhavíte kytary lampami ekvalizéru Pultec, nebo jen jemně zalimitujete vokály kompresorem LA-2A, vždy si totiž můžete být jistí tím, že se vaše nahrávky posunou o obrovský skok dopředu, směrem k bohatému a zvukově komplexnímu analogovému zvuku.

Podívejte se, které pluginy dostanete společně s rozhraním Apollo FireWire

Klíč do světa pluginů UAD

Kromě přibalené sady emulací Realtime Analog Classics Plus vám Apollo FireWire otevře přístup do knihovny plné oceňovaných pluginů UAD, mezi kterými najdete vintage ekvalizéry, kompresory, reverby, páskové magnetofony a spoustu dalšího. Vše je prakticky bezlatenční, navíc zcela nezávislé na velikosti bufferu ve vašem DAW a výkonu CPU v počítači.

S exkluzivními emulacemi zařízení značek Neve, Studer, Manley, API, Ampex, Lexicon, Fender a spousty dalších je práce stejná, jako byste měli doma na stole nekonečné analogové studio. A na rozdíl od konkurenčních rozhraní jsou všechny tyto pluginy dostupné také při mixáži přímo v DAW.*

Apollo: volba profesionálů nové školy

Apollo představuje jednoznačnou a otevřeně přiznávanou volbu profesionálních hitmakerů. Pro záznam svých nahrávek jej používají Kendrick Lamar (To Pimp a Butterfly), Coldplay (A Head Full of Dreams), Dr. De (Compton), Brad Paisley (Wheelhouse) a mnoho dalších.

Řada zvukových rozhraní Apollo obdržela nespočetné množství ocenění od časopisů Sound on Sound, Future Music a Electronic Musician, stejně jako prestižní cenu TEC Award pro počítačový audio hardware za rok 2016.

Improved Monitoring and Built‑In Talkback Mic

Propojte dvě Apolla prostřednictvím FireWire

Nyní můžete bezproblémově spojit dvě rozhraní Apollo FireWire, nebo Apollo 16 FireWire dohromady, rozšířit tím počet vstupů i výstupů a současně zvýšit výpočetní výkon DSP, abyste mohli využívat více UAD pluginů současně. Zvukové rozhraní Apollo tak bude růst společně s vaším studiem a umožní vám tak postupem času realizovat stále složitější projekty.

Build a Networked Studio

Elegantní aplikace s nízkou latencí

Nová aplikace Console 2.0 pro Apollo FireWire představuje kompletně přepracovaný koncept původního ovládacího software Console pro zvukové karty Apollo. Získáte s ní bonus v podobě více než 25 nových funkcí, které jsme sem přidali na přání uživatelů – např. presety pro Channel Strip, funkce Drag&Drop, dynamicky přizpůsobitelná okna a mnoho dalšího.

Realtime Analog Classics Plus

S balíkem pluginů Realtime Analog Classics Plus získáte legendární kompresory jako Fairchild® 670 nebo ekvalizéry Pultec® EQP-1A, ohromující emulace kytarových a baskytarových zesilovačů od Softube, stejně jako plugin ikonického lampového předzesilovače a ekvalizéru Universal Audio 610-B.

 • UA 610‐B
 • Fairchild 670
 • Teletronix LA‐2A Legacy
 • UA 1176LN Legacy
 • UA 1176SE Legacy
 • Pultec EQP‐1A Legacy
 • Pultec Pro Legacy
 • CS-1 (Precision Channel)
 • EX-1 (Precision Channel)
 • DM-1 (Precision Channel)
 • DM-1L (Precision Channel)
 • RS-1 (Precision Channel)
 • UA Precision Enhancer Hz
 • Raw Distortion
 • Softube Amp Room Half‐Stack
 • Softube Bass Amp Room 8X10
 • RealVerb‐Pro

UA 610-B Tube Preamp and EQ

UA 610-B Tube Preamp and EQ

Dodejte svým stopám ihned při záznamu ikonicky žhavý charakter klasického hardwarového předzesilovače, který při nahrávání během mnoha dekád používali téměř všichni, od Duke Ellingtona až po Coldplay. Emulace kompletní signálové cesty, včetně lampových zesilovacích stupňů, transformátorů i obvodových nelinearit předzesilovače a ekvalizéru UA 610-B vstříkne tu správnou injekci organických detailů a plně saturovaného zvuku jakémukoliv typu signálu. Nezáleží na tom, zda provádíte postprodukční re-amping, nebo nahráváte stopy přes 610-B prostřednictvím technologie Universal Audio Unison™.

UA 610-B Tube Preamp and EQ

Fairchild® 670 (Legacy)

Klasický elektronkový limiter Fairchild 670 je tím zřejmě světově nejvyhledávaněšjím procesorem pro úpravu dynamiky zvuku, který vašim stopám dodá nezaměnitelné lampové teplo a charakter. Ať už potřebujete pouze jemnou kompresi pro sólový zpěv, nebo naopak hrubší zvukovou texturu, která bude dobře fungovat na kytarách, base, nebo bicích, plugin Fairchild 670 vždy přidá klasický „lesk“ všemu, co skrz něj proženete.

Teletronix<sup>®</sup> LA-2A Classic Leveling Amplifier (Legacy)

Teletronix® LA-2A Classic Leveling Amplifier (Legacy)

Díky jemné, programově závislé optické kompresi a pečlivě navrženému lampovému zesilovači představuje LA-2A profesionálními studiovými zvukaři velmi vyhledávaný a ceněný kompresor – používaný zejména pro vokály. Neskutečně jednoduché ovládání s parametry Peak Reduction a Gain vám však poskytne ideální opticky zkomprimovaný zvuk také pro kytaru, baskytaru, bicí a další nástroje.

1176SE/LN<sup>®</sup> Classic Limiting Amplifiers (Legacy)

1176SE/LN® Classic Limiting Amplifiers (Legacy)

Získejte klasickou, ultra-rychlou FET kompresi od světově nejuznávanějšího kompresoru. 1176 přidá průraznost, konkrétnost, charakter a vyšší harmonické s typickým zkreslením bicím, vokálům, kytarám a base. Zvuk kompresoru 1176 zdobí bezpočet nahrávek počínaje Led Zeppelin, přes White Stripes až po Michaela Jacksona.

Pultec<sup>®</sup> Pro Equalizers (Legacy)

Pultec® Pro Equalizers (Legacy)

Míchejte své nahrávky s pomocí dvou nejvyhledávanějších ekvalizérů, jež byly kdy vyrobeny – středopásmového ekvalizéru MEQ-5 a programového ekvalizéru EQP-1A. Obě tyto elektronkové ikony dodají vašim stopám sametově jemné ekvalizační křivky s přebytkem žhavého analogového charakteru.

Precision Mix Rack Collection

Precision Mix Rack Collection

Efektový balík Precision Mix Rack Collection složený z procesorů Precision Channel Strip, Precision Reflection Engine a Precision Delay Modulation přináší čtyři moderní Hi-Fi pluginy vhodné pro nahrávání i mixáž. Výkonný a intuitivní set Precision Mix Rack Collection vám poskytne působivou sadu nářadí, ideální pro začátečníky i zkušené profesionály.

Raw Distortion

UA Precision Enhancer Hz

S pluginem Precision Enhancer Hz můžete zkušeně a znalecky nakopnout nízkofrekvenční složku svojí hudby. Dobře slyšitelných výsledků dosáhnete již při minimálním nastavení, což vám dovolí snadno „přidat na váze“ velkému bubnu a bicím samplům, pořádně nafouknout baskytaru, nebo jednoduše zařídit, aby basy ve vašich nahrávkách zněly dobře i na menších reprosoustavách.

Raw Distortion

Raw Distortion

Plugin Raw Distortion, modelovaný podle vintage pedálu Pro-Co Rat z počátku 80. let, se prezentuje drsným a současně dynamickým charakterem této legendární kytarové krabičky. S technologií Unison™ můžete svou kytaru zapojit přímo do předního panelu rozhraní Apollo Twin, 8, nebo 8p a vychutnat si stejnou interakci obvodů, totožný rozsah Gainu i věrné body nástupu zkreslení, jež vám dovolí vytvořit skutečný tón s feelingem a odezvou originálního hardwarového pedálu.

Softube Amp Room Essentials

Softube Amp Room Essentials

Dvojice pluginů – Amp Room Half-Stack a Bass Amp Room 8x10 v balíku Amp Room Essentials poskytne vaší kytaře a baskytaře zvuky, které odvedou skvělou práci v každém hudebním žánru. Amp Room Half-Stack produkuje šťavnaté britské zkreslení, zatímco Bass Amp Room přichází se zajímavými funkcemi, jako je možnost namíchat poměr mezi zvukem z reproboxu a DI výstupu. Oba pluginy dovolují jemně doladit zvuk změnou pozice snímacího mikrofonu.

RealVerb Pro

RealVerb Pro

RealVerb Pro je flexibilní, velmi naturálně znějící reverb, založený na unikátní sadě algoritmů, vyvinutých firmou Universal Audio. Umožňuje vám navrhnout si místnost přesně podle toho, jak ji slyšíte. RealVerb Pro jde za hranice běžných nastavení parametrů prostoru jako jsou velký/malý, temný/jasný a poskytuje vašim zvukům jemnou a řízenou difuzi s nekonečně dlouhým dozníváním, to vše samozřejmě zcela bez zkreslení.

Klíčové vlastnosti:

Zvukové rozhraní 18x24 pro MAC a Windows.

4 mikrofonní předzesilovače kompatibilní s technologií Unison™ umožňují záznam stop s použitím přesných emulací předzesilovačů Neve, API, Manley a Universal Audio.

Vestavěný akcelerační procesor UAD-2 QUAD Core dovoluje využívat pluginy UAD již při záznamu a to s téměř nulovou latencí a bez zatížení CPU vašeho počítače.

Obsahuje balík pluginů UAD „Realtime Analog Classics Plus“, ve kterém najdete autentické emulace kompresorů LA-2A, 1176 a Fairchild®, ekvalizéry Pultec®, lampový předzesilovač UA 610 a mnoho dalšího.

Dva porty FireWire 800 pro snadné řetězení dalších FireWire zařízení.

Nekompromisní analogový design se špičkovými elektronickými součástkami a prémiovou kvalitou konstrukce.

Bezplatná špičková online nebo telefonická technická podpora od zkušených zvukových inženýrů.

Systémové požadavky

UAD Powered Plug-Ins verze 9.2 • (Win) Windows 7, 8.1, nebo 10 (64-bitové verze)

 • (Mac) macOS 10.10 Yosemite, 10.11 El Capitan, nebo 10.12 Sierra

 • Volný port FireWire 800*

 • 6 GB volného místa na disku

 • Připojení k internetu pro stažení softwaru a autorizaci UAD pluginů

 • DAW software kompatibilní s VST, Audio Units, RTAS, nebo AAX 64

 • Pro další informace o kompatibilitě prosím navštivte stránku help.uaudio.com


Poznámky *: • Pro systémy Windows je vyžadován schválený adaptér PCIe-to- FireWire


Warning: file_get_contents(https://souhlasy.disk.cz/getbrandnewsletters?brand_name=UAudio): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 500 Internal Server Error in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 5

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/doc/www.disk.cz/www/subdomains/data/crm/landing-pages-form.php on line 14

Máte dotaz? Napište nám

Chci emailem dostávat novinky z oblasti:
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů podle zásad ochrany soukromí společnosti DISK Multimedia, s.r.o.